Про проведення ІІ (ТГ) етапу XXІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 06.12.2021 14:07

4 грудня 2021 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (ТГ) етап XXІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.  В конкурсі прийняла участь 21 дитина з 7 закладів загальної середньої освіти громади.  Переможцями конкурсу стали:

1. Загребайлова Діана, учениця 4 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (вчитель - Улянченко Людмила Вікторівна);

2. Ганжа Анна, учениця 9 класу Нехаївської гімназії (вчитель - Костенко Надія Іванівна);

3. Бабко Микола, учень 10 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (вчитель - Кривенко Наталія Василівна).

Дипломи за результатами конкурсу здобули 12 учнів 3-11 класів. Вітаємо переможців та зичимо успіхів у наступних етапах конкурсу.

Завдання ІІ етапу

3-4 класи