«Світло для кожної дитини»

Дата: 25.09.2023 14:25

«Світло для кожної дитини»: в межах проєкту Мінреінтеграції, МВС та ЮНІСЕФ відбувається розповсюдження світловідбивних браслетів серед дітей.

«Гасло ініціативи «Світло для кожної дитини» зображене на кожному браслеті. Ці стрічки-браслети яскраво-золотого кольору, вони чудово відбивають світло та здалеку привертають увагу. Діти можуть їх одягати щоразу, виходячи на вулицю. В режимі відключення електроенергії, в умовах короткого світлового дня такі елементи на дитині здатні убезпечити її життя на дорозі.

Дякуємо за підтримку та допомогу!

Вдячність віце-прем‘єр-міністру України Ірина Верещук , народному депутату України Сергій Гривко, президенту благодійної організації «Благодійний фонд «ЗІРКА МИЛОСЕРДЯ» Антон Гайдук, депутату Чернігівської обласної ради Іван Дементов, голові Чернігівської молодіжної ради Денис Дронь та фонду UNICEF