Підсумки ІІІ - го (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

Дата: 11.03.2024 12:22

З 14 січня по 17 лютого 2024 року у Коропській громаді пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у змішаній (очно-дистанційній) формі з 12 навчальних предметів: української мови та літератури, англійської мови, історії, біології, фізики, математики, технологій (трудового навчання), правознавства, географії, інформаційних технологій, екології та інформатики.

Загалом у ІІІ (обласному етапі) Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 31 учень з Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка, Карильської ЗОШ І-ІІІ ст., Рождественської ЗОШ І-ІІІ ст., Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Станіслава Ковтуна, Шабалинівської ЗОШ І-ІІІ ст,, Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст., Риботинського НВК та Черешенського ліцею.

За результатами участі  маємо 1 диплом І ступеня, 10 дипломів ІІ ступеня та 11 дипломів ІІІ ступеня. Результати участі в олімпіадах подані  в таблиці

Щиро вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, долати нові вершини знань!