Про долучення до загальнонаціональної акції єднання та віри  "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь"

Дата: 05.04.2024 09:17

Випускники 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відгукнулися на реалізацію загальнонаціональної акції єднання та віри  "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь", яку запропонувала провести асоціація професіоналів довкілля.

Було висаджено 10 ялинок біля школи.  Для них це місце, де вони дружили, росли і мужніли. Ми віримо і надіємось, що ці ялинки виростуть великими, а наші випускники будуть щасливими і через роки вже своїм дітям показуватимуть дерева і розповідатимуть, якою сильною була віра в нашу Державу.

Гарні ялиночки виростив М.Ф. Сокольник та привіз випускникам, а посприяв цій корисній справі голова громади В.М. Куніцин.

Цей крок єдності - це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу!

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до корисної справи!

Спільними зусиллями обов’язково переможемо.