У Коропській громаді пройшла акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Дата: 18.04.2024 14:09

Юнаки й дівчата висадили біля своїх шкіл дерева – і цим не тільки подбали про екологію, а й залишили добру пам’ять про себе наступним поколінням.

Одинадцятикласники Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка посадили алею ялин біля школи.

Продовжили естафету майбутні випускники Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна  – висадили в шкільному саду саджанці фруктових дерев.

Понад 20 саджанців декоративних дерев та кущів висадили одинадцятикласники Оболонської школи.

В Шабалинові  посадили квіткові та хвойні кущі.

Стали учасниками загальнонаціональної акції й одинадцятикласники Риботинського навчально-виховного комплексу, озеленивши рідне село.

А майбутні випускники Рождественської школи посадили 8 саджанців самшиту.

До акції доєднались і ті школи, де цьогоріч немає випускного 11 класу.

У Карильському учні висадили дерева в центрі села.

А в Лукнові висадили алею берізок, деревця сливи, горіха, кущі смородини та бузку.

Дякуємо учням та вчителям за участь у акції, за натхненну працю, за цей крок єдності — символ віри в Перемогу!

Світлої долі вам, дорогі наші випускники! Хай щастить!