A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Коропської селищної ради

У Коропській громаді пройшов Останній дзвоник – свято, у якому завжди переплітаються радість і хвилювання

Дата: 01.06.2026 07:55
Кількість переглядів: 22

Цього року у доросле життя вирушають 106 одинадцятикласників громади. Для них завершився важливий етап – шкільні роки, сповнені уроків, дружби, мрій…і, на жаль, випробувань.

66 випускників попрощалися з рідною Коропською школою імені Т.Г. Шевченка.

Урочисте свято стало по-справжньому зворушливим: звучали слова вдячності вчителям, батькам та нашим захисникам, завдяки яким діти мають можливість навчатися, мріяти й будувати майбутнє.

Пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Із теплими та щирими побажаннями до випускників звернувся голова громади Володимир Куніцин та директорка школи Людмила Назаренко.

Випускники дякували своїм наставникам за терпіння, підтримку та знання, дарували творчі виступи, сповнені емоцій і вдячності.

Особливо зворушливими стали миті, коли класні керівники перерізали стрічки, які тримали їхні учні – як символ початку нового етапу життя.

І ось – останній дзвоник… Той самий, який назавжди залишиться у серці як спогад про дитинство і рідну школу.

На свій останній шкільний урок одинадцятикласники пішли під коридором благословення із вишитих рушників, які батьки тримали у руках.

Дорогі випускники! Нехай попереду на вас чекають світлі дороги, сміливі мрії, великі звершення й люди, які підтримуватимуть у найважливіші моменти. Вірте у себе і завжди бережіть у серці любов до рідного краю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень