Сторінка на стадії наповнення.

Спортивна подія, що відбулась під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», зібрала три команди юних любителів  гри мільйонів із Коропа, Риботина та Понорниці, їхніх тренерів і батьків.

10:56 13.05.2024

Волейбольна команда Коропської школи – переможці районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні завершився третій (районний) етап  всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу серед хлопців.

09:36 07.05.2024

Завершився перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій категорії

Свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт демонстрували чотири команди («рої»): рій «Хортиця» Коропської школи імені Тараса Шевченка, рій «Військова січ» Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна, рій «Деснянці» Оболонської школи, рій «Гайдамаки» Шабалинівської школи

08:49 06.05.2024

Про перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади

01 травня 2024 року відбулося перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Коропської селищної територіальної громади за участю Григорія Перерви, національного експерта проєкту DІCIDE, працівників відділу освіти та керівників закладів освіти громади.

16:30 01.05.2024

Про 3 (районний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти

29 квітня 2024 року на базі комунального закладу «Культурно-спортивний комплекс «Аполлон» Коропської селищної ради Чернігівської області стартував 3 (районний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

16:15 01.05.2024

Про засідання атестаційної комісії відділу освіти Коропської селищної ради

12 квітня відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти Коропської селищної ради, яке очолив начальник відділу Олег Курбанов. Цьогоріч атестація проводилася вперше за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.08.2022 року № 805.

10:21 12.04.2024