Розпочинаємо стратегічне планування в сфері освіти разом з Проєктом DECIDE

21.12.2023 року голова громади Володимир Куніцин та освітяни громади — начальник відділу освіти Олег Курбанов зі спеціалістами Тетяною Микаелян і Євгеном Кислим, директор Центру дитячої та юнацької творчості Олена Куніцина — взяли участь в онлайн-зустрічі з командою Швейцарсько-українського проєкту DECIDE на чолі з його менеджеркою Валентиною Полторак.

10:43 22.12.2023

Про проведення наради керівників ЗЗСО

13 грудня у відділі освіти відбулася робоча нарада за участі керівників закладів загальної середньої освіти громади. На нараді були розглянуті наступні питання:

15:49 13.12.2023

Про проведення ІІ етапу олімпіад

11 листопада в громаді стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. За традицією, відкрили змагання 20 кращих знавців української мови та літератури. ІІ етап олімпіад триватиме до 09.12.2023 року. Зичимо всім учасниками гарних результатів та приємних вражень від змагань.

08:22 13.11.2023

Про проведення наради керівників ЗЗСО

Сьогодні, 9 листопада, у відділі освіти відбулася нарада керівників ЗЗСО. Основним питанням заходу була організація роботи з обдарованими дітьми. Під час наради були обговорені питання щодо організації проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін та мовних конкурсів. Значна увага була приділена необхідності дотримання безпекової ситуації в умовах воєнного стану в Україні.

16:56 09.11.2023