Про впровадження ініціативи DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома - в Україні».

Командою швейцарсько-українського проєкту DECIDE - “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” було проведено конкурсний відбір серед 430 територіальних громад з усієї України для створення літніх клубів у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома - в Україні».

11:55 10.07.2023

У Коропській громаді запрацював безкоштовний цифровий освітній центр завдяки підтримці ЄС

У Коропі –  у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості – розпочав роботу сучасний цифровий навчальний центр. Його у межах проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні» відкрила фінська міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA). Школярі отримали  простір для занять за програмами МОН та якісного розвивального дозвілля, абсолютно безкоштовного. Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

08:55 16.06.2023

Про засідання координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету Коропської селищної ради

13 червня у відділі освіти відбулося засідання координаційної ради з питань шкільного громадського бюджету Коропської селищної ради, на якому заслухати модератора щодо результатів здійснення перевірки паперового та онлайн голосування у відповідності до Порядку та Положення ШГБ.

10:29 13.06.2023

У Коропі на базі центру творчості відбувся районний навчально-методичний семінар

9 червня в Коропі відбувся районний навчально-методичний семінар «Позашкілля – світ творчості для дітей та учнівської молоді. З досвіду роботи комунального закладу позашкільної освіти «Коропський центр дитячої та юнацької творчості»

08:06 12.06.2023

Про результати фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 2022–2023 навчальному році!

Учениця Рождественської школи Анна ГАНЖА здобула Диплом ІІІ ступеня фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 2022–2023 навчальному році!

07:58 22.05.2023