«Громадський бюджет на дитячі мрії»

Згідно з Меморандумом про співпрацю між ГО «ДОККУ» та Коропською селищною радою щодо впровадження Проєкту DECIDE у територіальній громаді буде реалізована ініціатива «Громадський бюджет на дитячі мрії», що передбачає підготовку та впровадження проєктів, ініційованих шкільними командами.

12:30 07.04.2023

Про майстер-клас "Тренуємо життєстійкість!"

6 квітня 2023 року о 18.30 Психологічний хаб Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти запрошує учнів 10-11 класів, батьків та вчителів на майстер-клас "Тренуємо життєстійкість!"

10:40 05.04.2023

Відкриття Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE

Команда Коропської ТГ – голова громади Володимир Куніцин, начальник відділу освіти Олег Курбанов і директор Коропської школи Людмила Назаренко ­– взяла участь у відкритті Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у Чернігівській області.

10:41 29.03.2023

Про проєкт «Громадський бюджет на дитячі мрії».

20 березня в відділі освіти селищної ради відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти на якій були розглянуті питання щодо участі в рамках проєкту «Громадський бюджет на дитячі мрії».

14:06 20.03.2023